زرافشان سیر

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی و زیارتی

مدیریت و کارکنان شرکت زرافشان سیر در راستای توسعه فعالیت های خود را متعهد به رعایت موارد ذیل میداند :

1- رعایت قانون و مقررات ناظر بر فعالیت های مسافرت هوایی ، ریلی ، دریایی ، زمینی جزء اصول و راهبرد مدیریت این شرکت میباشد.

2-با این پیش فرض که همیشه درخواست ها پیشنهادات و انتقادات و شکایات مسافران را بایستی شنید و در جهت تقویت نقاط قوت و حذف نقاط ضعف قدمهای عملی را برداشته و در این راستا رعایت و به کارگیری راهبردها و روش ها و ابزار های مشتری مداری منجمله ایجاد باشگاه مشتریان و سیستم مدیریت روابط مشتریان از الزامات مورد عمل مدیریت این شرکت میباشد.

  • با توجه به راهبردهای فوق به اطلاع کلیه بازدید کنندگان سایت و مراجع ذیصلاح قانونی میرساند که کلیه فعالیت های سایت و شرکت زرافشان سیر مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران میباشد که به صورت مشخص میتوان به موارد زیر اشاره نمود.
  • قوانین و ضوابط و دستورالعمل های سازمان هواپیمایی کشوری در رابطه به ذخیره جا و صدور بلیط هواپیما.
  • قوانین و ضوابط و دستورالعمل های راه آهن جمهوری اسلامی ایران و شرکت حمل و نقل ریلی رجا در رابطه با ذخیره جا و صدور بلیط قطار.
  • قوانین و ضوابط و دستورالعمل های سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری در رابطه با خدمات رزرواسیون هتل خدمات اخذ ویزا و خدمات تور.
  • قوانین و ضوابط و دستورالعمل های سازمان حج و زیارت در رابطه با سفرهای زیارتی منجمله عتبات عالیات ( کربلای معلی - نجف - کاظمین ) و مکه مکرمه.
  • قوانین و ضوابط و دستورالعمل های اداره کل اماکن نیروی انتظامی در رابطه با رعایت موارد انتظامی امنیتی و اخلاقی.
  •  

سیاست های رعایت حریم شخصی:

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت زرافشان سیر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

زرافشان سیر برای خرید یا استفاده از برخی خدمات وب سایت ، اطلاعاتی مانند شماره های تماس ، آدرس و ... را از کاربران درخواست می کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند.

توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت www.zartour.com جزئی از اموال سایت پیربازار محسوب می‏‌شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سایت پیربازار و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

تنها مراجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی سایت www.zartour.com می باشد.

تائید صحت و اطلاعات مندرج در سایت قبل از خرید :

مشتری گرامی ، به دلیل وجود نکات مهم و فراوان موجود در مورد محصولات ارائه شده توسط ما در این زمینه ، لطفا قبل از اقدام به هرگونه تصمیم گیری به منظور رفع شبهات و تغییرات احتمالی حتما با مسئول فروش ما تماس برقرار کرده تا مشکلی در روند انتخاب و خرید شما پیش نیاید.

پشتیبانی:

ما در زرافشان سیر با پشتیبانی از ساعت 9 صبح الی 17 بعد از ظهر روزهای کاری شما را تنها نخواهیم گذاشت و تمامی سوالاتتان در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود. در صورت تمایل به انتقاد یا پیشنهاد غیرتلفنی می‌توانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید.تلفن ثابت :88401717-021 

انصراف از خرید :

در هر مرحله از خرید ( از پیش پرداخت تا تکمیل خرید ) پس از تماس با کارشناسان مربوطه میتوانید از مقررات و چگونگی کنسل کردن خرید یا میزان جریمه و یا ...مطع شوید.